Bactefort logo

Bactefort

Bactefort
Rate this post
Şimdi Satın Al

Bu ne Bactefort?

Bactefort – bağırsak parazitlerinden ve vücuttaki hayati aktivitelerinden kaynaklanan sonuçları ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış iç kullanım için konsantre damla şeklinde bitki özleri karışımı. Antimikrobiyal, müshil, antitoksik, sindirimi normalleştiren birçok yararlı özelliği vardır. Bactefort damla kullanımı kolaydır, doktor ve reçete gerektirmez, ilaç evde kullanılabilir, talimatlar pakette. Doğal bileşim zararsızdır: testler ve kalite belgesi ile doğrulanır.

yapı

Zengin bir bitki bileşimi, vücuttaki parazitlere karşı etkili bir şekilde savaşır. Helmintlere karşı aceleci davranır, organları temizler ve toksinleri serbest bırakır ve sindirim sisteminin normal işleyişini sağlar. Genel olarak Bactefort kompozisyonunda bulunan bitki özleri, vücudu iyileştirmeye yardımcı olur. Çimen pelesi (ekstraktı) - antimikrobiyal etkiye sahiptir, fungusidal, antiparazitiktir. Sindirimi uyarır. Huş ağacı yaprakları (ekstre) güçlü bir doğal antibiyotiktir. Huş ağacı özütü antiseptik özelliklere sahiptir, diüretik etkiye sahiptir. Bu nedenle, Bactefort toksinler mümkün olduğunca çabuk çöker. Ceviz yaprakları (ekstre) - parazitleri zehirler ve müshil etkisi ile onları gösterir. Çiçek tansy (ekstraktı) - yanı sıra ceviz yaprakları, helmintler için toksik maddeler serbest bırakır. Tortum çiçeklerinin Bactefort ekstraktının bileşiminde safra çıkımını güçlendirir, safra kesesi üzerinde faydalı etki ve iltihabı hafifletir. Zencefil kökü (özü) - parazitlerin yaşamsal faaliyetlerinden dolayı sindirim süreçlerini normalleştirir.

Nasıl kullanılır? talimat

Bactefort konsantre bir üründür, doğaldır, tercihen su ile bir sıvı ile inceltilmesi gerekir. 100-150 ml temiz su için bir yetişkinin Bactefort kullanım talimatlarında üreticilerin belirttiği gibi 20 damla gerekir. Gün boyunca içki artık tüketilmiyor. Yeterli 1 doz. Yemekten önce, tercihen sabahları, anthelmintiktir.

Nasıl işler?

Bactefort'tan alınan içeceğin sonuçları ve sonucu: bu damlacıklardaki bitki özleri müshil, diüretik ve koleratif etkilere sahiptir. Ve bu, birkaç saat içinde (ve kimin tutumu var) tuvalete koşmaya başlayacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, yolda Bactefort damlalarının ele alınmasına değmez. Ancak sonuç çok iyi - eğer sonuçta sindirim sisteminde helmintler varsa, çok hızlı bir şekilde bırakacaktır. Baktefort aşağıdaki etkilere sahiptir: cholagogue; bir diüretik; laksatif; Bağırsak motilitesini uyarır; Sindirimi geliştirir; iştah artar. Bütün bu özelliklerin amacı, parazitin mümkün olduğunca çabuk vücuttan çıkmasını sağlamaktır. Hayatı boyunca oluşan toksinleri unutmayın. Vücudunu uzun süre zehirliyorlardı ve onlardan kurtulmak da gerekiyor. Bu nedenle, ilaç da bizi zararlı maddeleri temizler.