Fish xxl logo

Fish xxl

Fish xxl
Rate this post
Şimdi Satın Al

Bu ne Fish xxl?

Balık XXL, balık tutmak için yenilikçi bir tozdur. En son bilimsel deneylere dayanmaktadır. Bu, iki önemli işlevi yerine getiren mükemmel bir ısırık aktivatörüdür: balıkları tek bir yerde cazibesine çeker ve ürünün ana bileşenleri için artan bir iştahsına neden olur.
Bir spray-activator FishXXL satın alarak, yılın herhangi bir zamanında yırtıcı ve huzurlu balıkları yakalamak için kullanabilirsiniz. Suni cazibeleri bir sprey ile muamele edin ve onları havuza daldırın. Üreticiye göre, balıkların hava şartlarına ve balıkçılık yerlerine bakılmaksızın gagalamaları garanti edilecek. Etkinleştiricinin gerçekten işe yaradığı doğru mu? İncelemeden öğreniyoruz.

yapı

Sprey etkinleştirici Balık XXL'nin bileşimi, yem bileşenleri olarak şunları içerir: Fil sarımsağı. Çörek sazanı, çipura sazanı ve sazanı çekmektedir. Esrar esnasında yağ. Çipura, bream, snuff, tench, roach'ı çekiyor. Kireç Kafrian. Sazan, çipura, çalılık çekiyor. Kalamar proteini. O bir levrek, yayın balığı, burun, rotan, beyaz papağan getirir.

Nasıl kullanılır? talimat

Kullanım için verilen talimatlara göre XXL Balık kullanın: Herhangi bir yemlere sprey uygulayın, sıradan bir ekmek bile yapacaktır. Huzurlu balık avı yaparken yemine 2-4 fermuar aktivatörü uygulayın. Yırtıcılar ve tedbirli kişiler için bir soru varsa, ürünü 7-8 kez püskürtün. Yakalanan 2-3 balıktan sonra işlemi tekrarlayın.

Nasıl işler?

Balık tutucusu Balık XXL'nin bir çok faydalı özelliği var: Balıkların koku alma reseptörleri üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Kokusu temkinli ve huzurlu balıklar ve balık avcılarının avcıları olarak cezbeder. Balığın sinir uçlarında tahriş edici etkisi beyini etkisiz hale getirir, böylece çengel kalır. FishXXL hakkında çok sayıda gerçek geribildirim kaldı. Aktivatör, balıkçılar arasında inanılmaz bir talebin tadını çıkarıyor. Çözüm yolu, balıkların koku alma reseptörlerinin kıraçlaştırılmasına dayanıyor. Belirli bir kokuya sahip olan maddeler suyun içine girip suyla eritilir. Buna göre, böyle bir su bir balık tarafından yutulduğunda, sinir uçları bozulur ve böylece beyni tamamen etkisiz hale getirilir. Bu onun çengel kalmasına izin verir.