Nomidol logo

Nomidol

Nomidol
Rate this post
Şimdi Satın Al

Bu ne Nomidol?

Nomidol çivi mantarı için bir çare, sorunu sonsuza kadar unutmanız için yaratılmış yenilikçi bir ilaçtır. Birçok kişi mantar lezyonları çeker ve en önemlisi ortak kullanım yerleri ziyaret edenler tarafından etkilenir. Hastalığı havuzda, saunada, spor salonunda alabilirsiniz – çok seçenek vardır. Maalesef, mantardan kurtulmak istediğimiz kadar kolay değil. En etkili ilaçlar bile bir resepsiyona yardımcı olamaz, bu nedenle her durumda uzun vadeli bir tedaviye hazırlanmak değerlidir. Bazen yıllarca sürebilir. Neyse ki, şimdi bacaklarında tırnak mantarından bir Nomidol ilacı var, bu da tatsız bir hastalığa yakalanmamalıdır.

yapı

Yapı aşağıdaki bileşenleri içerir: Anti-inflamatuar etki sağlayan, epidermal hücrelerin rejenerasyonunu hızlandıran Musk kunduzu, ilacın aktif bileşenlerini iltihaplanan cilt bölgesine nakletmek için mükemmel bir araçtır. Kaplumbağa yağı, kaşınma, yanma veya ağrı biçimindeki rahatsızlığı çabucak kaldıran iyileştirici etkinin doğal bir bileşenidir. Sadece güçlü bir doğal antiseptik değil aynı zamanda güçlü bir koruyucu etkiye sahip olan ve mantar enfeksiyonunun yayılmasına karşı koruma sağlayan Chistel yağı. Melissa yağı kendisini cildin rahat ve huzur verici hale getirmek için bir araç olarak kanıtlamış bir bileşenidir. Melissa yağının bir parçası olan mikro ve makro besinler, hücrelerden toksinleri atar ve cilt yüzeyinin bütünlüğünü hafifçe geri kazandırır. Kedi yağı, kan dolaşımını uyarmak için etkili bir bileşen olup, sorunlu bölgedeki rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Hiperemik yağ, patojen mikrofloradan etkilenen hücrelerin protein zarfını eski haline getirerek, anti-inflamatuar ve yenilenen bir etki sağlar. Anne üvey annenin yağı yanma, kaşıntı ve kuruluk gibi rahatsızlıkları hafifleterek küçük çatlaklar ortadan kaldırır. Çay mantarının yağı ter bezlerinin işini normalleştirerek cildi yumuşatır, hoş olmayan kokuyu ortadan kaldırır, epidermisin nemli kısımlarını kurutur. Bitki kökenli antiseptik ve antibakteriyel etkili güçlü bir antibiyotik olan yoğurt arası yağı hasar görmüş deri yüzeyine oksijen akışını arttırır.

Nasıl kullanılır? talimat

Nomidol, çivi ve ayaklarda günde 2 kez uygulanır. Masaj hareketleri tarafından etkilenen bölgeye dağıtılmalı ve yakınlarda değişmemiş dokular yakalanmalıdır. Uygulama şekli: önleyici - 15 gün; terapötik - 30 gün. Üretici, yatmadan hemen önce akşamları ayaklarınızın üzerine Nomidol krem ​​uygulamanızı önerir. Bu, patojenik mantar florası üzerindeki etkisinin süresini uzatmamızı sağlar.

Nasıl işler?

İlacın aktif bileşenleri etkilenen bölgeye nüfuz eder ve mantar sporlarını yok eder. Bundan sonra hastalık gelişemez ve kademeli olarak kaybolur. Nomidol benzersiz özelliklere sahiptir: Bir kişinin derisini etkileyen tüm bilinen mantar türlerini ortadan kaldırır ve ayrıca dış tezahürlerini iyileştirir. Sürüş esnasında bir rahatlık hissi verir. Krem kullandıktan sonra, kaşıntı, yanma ve soyma ortadan kalkar. Bacaklardaki iltihaplanma süreçlerini lokalize eder. Tereyi azaltır ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır. Tirnak plakalarinda tahrip edici islemlerin inhibisyonunu destekler.