Titan Gel logo

Titan Gel

Titan Gel
Rate this post
Şimdi Satın Al

Bu ne Titan Gel?

Krem Titan Jel doğal maddelere dayanan güvenli ve etkili bir çare. Bu yenilikçi ürün, derhal müdahale etmeden erkek genital organını birkaç kez güvenli bir şekilde arttırmanıza izin verir. Bu ürünü kullanan birçok erkek, daha önce etkinliğini görmüş – görünür sonuçlar 1 hafta kullanımdan sonra görülebiliyor ve ilk başvurudan sonra cinsel ilişki kalitesi iyileşti.

yapı

Krem Titan Jel'in temeli, gerekli tüm testleri başarıyla tamamlayan ve kalite standartlarını karşılayan bir dizi doğal madde içerir. Bu ilaçın bileşimi, bu tür aktif doğal maddeleri içerir: Perulu haşhaş - İktidarsızlıkla mücadelede etkili bir şekilde kullanılan bitki bileşeni. Potensi geliştirir, pelvik bölgede kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur ve boşalma sürecini yavaşlatır. Maca libido uyarır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Küf, erkekler cinsel çekiciliğini arttıran bitkisel bir bileşen. Seminal sıvının kalitesini arttırır ve spermatozoa hareketliliğini arttırır. Thistle özü, erkek hormon testosteron üretimini artıran bir bileşen. Bu hormon, libido seviyesini arttırır, cinsel ilişki kalitesini geliştirir ve süresini uzatır. Trietanolamin, erkenden boşalmayı önleyen, cinsel ilişki süresini uzatan bir maddedir. Liken özütü - penise kan akışını aktive eder ve pelvik kasların rahatlamasını sağlar. Liken bir erkeğin cinsel aktivitesini arttırır ve ona güven verir. Buna ek olarak, bu araç aktif maddelerin emilimini artıran ilave bir bileşenler kompleksi içerir. Bir maddenin ek maddeleri de güvende olup yan etkilere neden olmaz.

Nasıl kullanılır? talimat

Penisini iyice yıkayın ve yumuşak bir havluyla silin; Penisini bir ereksiyona getirin; Genital organa yeterli miktarda jel uygulayın; Ürünü tabandan başa doğru penise sürtün; Ürün hafif masaj hareketleriyle dağıtarak ihale eden epidermise zarar vermeyecektir; Bu prosedürü 10 dakika boyunca uygulayın; En az 1 ay boyunca günde bir kez jel kullanın.

Nasıl işler?

Tabii ki, kremanın etkililiği organizmanın bireysel özelliklerine bağlıdır, ancak ilk sonuçlar iki hafta kullanımdan sonra da gözle fark edilecektir: 1. İlk haftadan sonra penis hassasiyeti artacak ve boşalma erteleme nedeniyle cinsel ilişki biraz daha uzun sürecektir. Üye çapı artmaya başlayabilir. 2. İkinci haftadan sonra penis uzunluğunu artıracak sonuçlar ortaya çıkar. Bir ile iki santimetre arasında büyüyebilir. 3. Üçüncü hafta vücutta iki ila üç santimetre artış şeklinde zaten önemli sonuçlar doğuracaktır. Aynı zamanda cinsel ilişkide bulunma süresi ve orgazmın gücü artacak. 4. İlaç kullanıldıktan bir ay sonra penis 5 santim daha uzun sürecek, çapı artacaktır. Penis daha elastik hale gelecek ve cinsel ilişki zamanı yarım saatten fazla sürüyor. Yalnızca sürecin kendisinin izlenimini değil aynı zamanda kurulum hızını da güçlendirin. Bütün bunlar yakın çevredeki hem erkek hem de kadınlar için samimi bir çevrede iyileşme sağlayacaktır.